... Z PERSPEKTYWY TWOJEGO KLIENTA

Strefa Klienta

Strefa audytora

Tajemniczy Klient

>> Czytaj więcej

Szkolenia

>> Czytaj więcej

Badania Satysfakcji Klienta

>> Czytaj więcej

O RUBISCO AUDIT


Rubisco Audit jest agencją specjalizującą się w kompleksowym wsparciu w zakresie badań jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.

Naszym celem jest diagnoza aktualnej jakości obsługi oraz praca nad jej doskonaleniem, ponieważ wierzymy że solidny fundament, jakim jest dobra relacja firmy z klientem  to gwarancja powodzenia w każdej branży.

Świadczymy usługi najwyższej jakości, poparte bogatym doświadczeniem we współpracy z klientami reprezentującymi różnorodne  sektory rynku, jednocześnie zachowując elastyczność i indywidualne podejście do każdego z naszych partnerów.

Korzystamy z doświadczenia i Know-How specjalistów z zakresu psychologii sprzedaży, socjologii, marketingu i statystyki, którzy służą swoją wiedzą na każdym etapie procesu projektowania badania. Współpracujemy także z blisko 50 tysiącami doświadczonych i zaangażowanych audytorów na terenie całego kraju.

Sukcesywnie wprowadzamy nowoczesne narzędzia monitorujące jakość obsługi, aby stale dostarczać naszym klientom obiektywne i rzetelne wyniki, dzięki którym mogą jeszcze łatwiej doskonalić proces obsługi i zwiększać swoją konkurencyjność.  Jesteśmy autorami unikatowej architektury  programu naprawczego Rubisco Fix Kit, dzięki któremu wdrażanie zmian jest jeszcze bardziej skuteczne. Stworzyliśmy dedykowaną platformę dostępu do wyników Rubisco 24/7, posiadającą szeroki wachlarz indywidualnych konfiguracji  pod klienta, dzięki czemu wyciąganie wniosków i tworzenie analiz czy rankingów nigdy nie było bardziej intuicyjne.

Rubisco Audit to synonim gwarancji profesjonalnego  a zarazem  indywidualnego podejścia do problemu każdego klienta. Dzięki spersonalizowanym narzędziom badawczym i zaangażowaniu fachowego zespołu otrzymamy obiektywne i rzetelne wyniki badań będące podstawą do dalszych analiz oraz wdrażania programów naprawczych w celu osiągnięcia najwyższego poziomu obsługi klienta w każdej firmie.

…patrzymy z perspektywy Twojego Klienta

Do góry

© 2007-2014 RUBISCO.PL     Wszystkie prawa zastrzeżone     Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.