... Z PERSPEKTYWY TWOJEGO KLIENTA

Strefa Klienta

Strefa audytora

Tajemniczy Klient

>> Czytaj więcej

Szkolenia

>> Czytaj więcej

Badania Satysfakcji Klienta

>> Czytaj więcej

MISJA I WARTOŚCI


Misją agencji Rubisco Audit jest realny wpływ na poprawę jakości obsługi klienta.

Współpraca z nami gwarantuje osiągnięcie wysokiego poziomu jakości obsługi . Poprzez zrozumienie potrzeb klientów, realnie wpływamy na utrzymanie ich zadowolenia,  co przekłada się na wyniki sprzedaży naszych partnerów.

Wspieramy budowę pozytywnego wizerunku firmy, jako wartości dodanej procesu zdobywania i utrzymania zaufania klienta. Mając na uwadze stymulowanie wzrostu sprzedaży, proponujemy indywidualne strategie marketingowe oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach badawczych mających na celu wprowadzenie profesjonalnej i przyjaznej obsługi.


Główną wartością Rubisco Audit jest przestrzeganie kodeksu etycznego badań Mystery Shopping. Wyznaczając cel, jakim jest obiektywność, nie zapominamy także o znaczeniu  informacji subiektywnych płynących od klienta. Priorytetem są dla nas informacje, niosące za sobą konkretne korzyści  dla firmy.

Nie podejmujemy się zadań związanych z nienaturalnym zachowaniem audytorów, nie tworzymy fikcyjnych okazji oceniających uczciwość pracownika a także jesteśmy stanowczo przeciwni wykorzystywania wyników audytów do pogorszenia relacji na drodze Pracodawca – Pracownik .


Do góry

© 2007-2014 RUBISCO.PL     Wszystkie prawa zastrzeżone     Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.