... Z PERSPEKTYWY TWOJEGO KLIENTA

Strefa Klienta

Strefa audytora

Tajemniczy Klient

>> Czytaj więcej

Szkolenia

>> Czytaj więcej

Badania Satysfakcji Klienta

>> Czytaj więcej

O NAS


Rubisco Audit jest agencją specjalizującą się w kompleksowym wsparciu w zakresie badań jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping (Tajemniczy Klient).

Naszym celem jest diagnoza aktualnej jakości obsługi oraz praca nad jej doskonaleniem, ponieważ wierzymy że solidny fundament, jakim jest dobra relacja firmy z klientem  to gwarancja powodzenia w każdej branży.

Świadczymy usługi najwyższej jakości, poparte bogatym doświadczeniem we współpracy z klientami reprezentującymi różnorodne  sektory rynku, jednocześnie zachowując elastyczność i indywidualne podejście do każdego z naszych partnerów.

Korzystamy z doświadczenia i Know-How specjalistów z zakresu psychologii sprzedaży, socjologii, marketingu i statystyki, którzy służą swoją wiedzą na każdym etapie procesu projektowania badania. Współpracujemy także z blisko 50 tysiącami doświadczonych i zaangażowanych audytorów na terenie całego kraju.

Sukcesywnie wprowadzamy nowoczesne narzędzia monitorujące jakość obsługi, aby stale dostarczać naszym klientom obiektywne i rzetelne wyniki, dzięki którym mogą jeszcze łatwiej doskonalić proces obsługi i zwiększać swoją konkurencyjność.  Jesteśmy autorami unikatowej architektury  programu naprawczego Rubisco Fix Kit, dzięki któremu wdrażanie zmian jest jeszcze bardziej skuteczne. Stworzyliśmy dedykowaną platformę dostępu do wyników Rubisco 24/7, posiadającą szeroki wachlarz indywidualnych konfiguracji  pod klienta, dzięki czemu wyciąganie wniosków i tworzenie analiz czy rankingów nigdy nie było bardziej intuicyjne.

Rubisco Audit to synonim gwarancji profesjonalnego  a zarazem  indywidualnego podejścia do problemu każdego klienta. Dzięki spersonalizowanym narzędziom badawczym i zaangażowaniu fachowego zespołu otrzymamy obiektywne i rzetelne wyniki badań będące podstawą do dalszych analiz oraz wdrażania programów naprawczych w celu osiągnięcia najwyższego poziomu obsługi klienta w każdej firmie.

…patrzymy z perspektywy Twojego Klienta


Do góry

© 2007-2014 RUBISCO.PL     Wszystkie prawa zastrzeżone     Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.